Nová a barevná...

16. března 2021

Italská keramička SAIME si jako jednu z letošních novinek připravila kolekci „I colori“, která jistě díky svým neotřele vyzývavým barvám okouzlí i vás.

I ze zdánlivě fádního zákoutí vytvoříte inspirativní prostor díky netradičním a sytým barevným odstínům, které se navíc zcela přirozeně snoubí s dlažbami a obklady v dekorech přírodních materiálů.

Celá série je pojata jako modulární systém kombinovatelný s dalšími sériemi této keramičky. Největší formát 90 x 270 cm se skvěle hodí pro obložení místností. Formát 90 x 90 pak může být jako dlažba. Formáty 45 x 90 a 30 x 90 se nabízejí jako obklad menších výklenků a nik, přičemž budou vždy respektovat průběh spáry.

Všechny formáty jsou nabízeny v tloušťce 6 mm a lze je tak použít k nalepení na staré obklady a dlažby bez nutnosti jejich vybourávání.

Tato kolekce umožňuje tvořit díky své univerzálnosti ve velikostech, barvách a použití jako obkladu i dlažby nekonečné aplikace ve všech typech obývaných místností a prostorů.

Velké 90 x 270 cm obklady/dlažby se dají rovněž využít i jako venkovní obklad na fasády domů, přičemž díky svým vlastnostem, zejména pevnosti a odolnosti, zůstávají v průběhu času nezměněny.