CERDOMUS

Italský podnik založený v roce 1969 si za léta existence vydobyl jedno z předních míst na trhu s obkladovým materiálem. Kromě nových a moderně pojatých sérií, které reagují na aktuální módní trendy, rozvíjí i kolekce v ryze tradičním italském duchu. Inovativní přístupy a důraz na detail, to je společnost Cerdomus.

www.cerdomus.com

SAIME

Italská keramička byla založena v roce 1938. Sídlí ve městě Fiorano Modenese v okrese Sassuolo proslulého právě keramikou. Značka Saime ceramiche a Alfalux představuje jednu z nejvýznamnějších skupin v keramickém průmyslu. Zabývá se produkcí širokého spektra keramických dlažeb a obkladů s hlavním důrazem na slinuté neglazované dlažby. Společnost se snaží pochopit a uspokojit potřeby zákazníků v duchu hesla „výzkum jako strategie“, jehož cílem je nabídnout nejvyšší kvalitativní a technologické standardy, stejně tak jako odrážet ve svých výrobcích nejnovější módní trendy.

Katalog ke stažení www.saimeceramiche.com

EMIL CERAMICA

Italská keramička založená v roce 1961 sídlí ve městě Fiorano Modenese v provincii Modena. Emilceramica vždy nabízela vysoce kvalitní produkty, které vyčnívají díky jejich vynikající technické úrovni, která splňuje požadavky jak těch nejnáročnějších zákazníků, tak interiérových designérů a architektů. V současné době čerpá inspiraci v přírodě – v přirozených materiálech a rozmanitostech odstínů.

Katalog ke stažení www.emilgroup.it/emilceramica

PROVENZA

Italská keramička PROVENZA patří od roku 2009 do koncernu EMIL Group. Vyznačuje se mimořádně kvalitním zpracováním a jednoduchým a dobře čitelným designem. Do portfolia nabízených keramiček jsme ji zařadili v polovině roku 2016.

Katalog ke stažení www.emilgroup.it/provenza

APARICI

Španělská keramička CERAMICAS Aparici S.A. byla založena v roce 1961. Sídlí ve městě Castellón de la Plana v provincii Castellón. Pokrývá široké spektrum obkladů a dlažeb. Výrobní závod se rozprostírá na ploše větší jak 280 000 metrů čtverečných s roční výrobní kapacitou 14,5 mil. metrů čtverečných obkladů a dlažeb. I proto je v nabídce téměř pět set různých sérií, z nichž si vybere i nejnáročnější zákazník. 

www.aparici.com/

ERGON ENGINEERED STONE

Keramička vznikla v roce 1991 v rámci skupiny Emilceramica a osamostatnila se v roce 1995. Specializuje se na neglazované dlaždice se značnou odolností a stálostí proti opotřebení, a proto jsou její výrobky architekty hojně využívány v projektech veřejných budov s vysokým provozem. Oblíbené jsou i v zámoří mimo Evropu, zejména v USA.

Katalog ke stažení www.emilgroup.it/ergon-en

APAVISA

Španělská keramička sídlící ve městě Sant Joan de Moró v provincii Castellón je zaměřena na produkci technologicky vysoce vyspělého porcelánu. Výrobní závod se rozprostírá na ploše 200 tisíc metrů čtverečných. Díky vlastním inovacím nabízí portfolio 582 produktů ve 149 barvách, 9 formátech a 5 úpravách povrchu. O mimořádné kvalitě a výjimečnosti svědčí přes tři tísíce velkých projektů uskutečněných po celém světě jen za rok 2015, v nichž byly použity obklady a dlažby z pecí keramičky APAVISA.

www.apavisa.com

UNICOMSTARKER

Italská keramička sídlí ve městě Fiorano Modenese v provincii Modena. Filozofie podniku staví na neustálém hledání nejpokročilejších technologií výroby se zvláštním důrazem na hodnotný design výrobků, který snese nejpřísnější srovnání a předurčuje k použití i v náročných architektonických projektech exteriérů i interiérů. 

Katalog ke stažení www.unicomstarker.it

VIVA

Italská keramička založená v roce 1985. Od začátku se profiluje jako podnik snažící se produkovat keramiku s neotřelým osobitým designem sledujícím nejnovější módní trendy a inovace. Společnost VIVA získala za své výrobky dvakrát prestižní designérskou cenu Zlatý kompas, což jen dokládá kvalitu její produkce.

Katalog ke stažení www.emilgroup.it/viva-en

MANETTI GUSMANO & FIGLI

Italská keramička Manetti sídlí v Toskánsku nedaleko Florencie. Zkušenosti získané ve třech stoletích činnosti v kombinaci s jedinečností místní hlíny mají za následek výrobky výjimečné kvality, v přísném souladu se starodávnými tradicemi. Terakota vyráběná v pecích Manetti vždy přitahovala mysl velkých architektů. Podlahy instalované v muzeu Uffizi ve Florencii, hollywoodském muzeu kina v Los Angeles a na letišti Miami svědčí o rozmanitosti a všestrannosti užití.

www.cottomanetti.com

DOSEM

Italský výrobce obkladů a dlažeb s velkým podílem produkce v tradičních barvách a historizujícím stylu.

www.dosemceramiche.it

KRONOS

Kronos je společnost, jejíž kořeny leží v samém srdci oblasti, kde se hodnota proslulé tradice keramické výroby stala součástí kultury a přenáší se z generace na generaci. Její výrobky pro interiér i použití v exteriérech si za více než třicet let vydobyly kvalitou a designem své místo na slunci.

Katalog ke stažení www.kronosceramiche.com