Velké formáty nejen pro velké projekty

8. března 2023

Navázali jsme spolupráci s renomovaným italským výrobcem specializujícím se na velkoformátové (100x300 cm) slinuté dlažby s malou tloušťkou (3,5 a 5,6 mm). Společnost Technolam nabízí nejúplnější sortiment na trhu a největší škálu uni barev vůbec. V široké škále barev, tónů a dekorů si vybere každý - od hráškově zelené přes oranžovou do modré, od papouška přes rostlinné motivy v mléčném skle po pouliční graffitti, od čistých barevných linií po surový industriál... 

Kromě toho vyrábí nábytkové prvky vlastního designu nebo na míru klientů, jako jsou koupelnové a kuchyňské desky, stoly, police, dvířka, schody; bez technických limitů.

Specialitou je geometrická řada Opificio. Jde o kompozice navržené vlastním tvůrčím týmem s vysokým dekorativním dopadem v moderním i náladovém prostředí. Řada Opificio vychází z nesčetných možností kombinací velkých formátů, s geometrickými tvary širokého sortimentu výrobků. Skutečná kreativní laboratoř, kde se hmota, barva a střih spojují v kombinaci neomezeného potenciálu. Opificio je tak dokonalým nástrojem, díky kterému budou vaše projekty jedinečné.

Velkou výhodou je možnost nařezání na požadované formáty, které je zahrnuto v ceně výrobku, přímo u výrobce. Při pečlivém zaměření členitějších prostor Vám dorazí obklad či dlažba jako stavebnice a pro řemeslníka bude radost s tím pracovat. Velkých formátů se tedy opravdu nemusíte bát!